Про це повідомляє прес-служба суду.

Згідно з повідомленням, Саакашвілі просить суд визнати протиправною та незаконною бездіяльність ДМС щодо розгляду скарги та повідомлення про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання політика біженцем, або особою, яка потребує додаткового захисту, у визначені законодавством строки.

Читайте також: Луценко розповів, які докази має у справі проти Саакашвілі

Окрім того, Саакашвілі просить суд зобов’язати ДМС розглянути відповідні скаргу та повідомлення. Наразі суд розглядає питання про відкриття провадження у справі.

В Окружному адмінсуді Києва також зазначили, що напередодні цей суд відмовив у відкритті провадження в адміністративній справі за позовом Саакашвілі до Міністерства юстиції та Прокуратури Києва.

"Позивач просив визнати протиправними дії Мін’юсту щодо прийняття до розгляду "Ходотайства о розыске, заключении под стражу и выдаче Саакашвили Михеила Николозовича" Головної прокуратури Міністерства юстиції Грузії, а також просив визнати протиправною екстрадиційну перевірку щодо Саакашвілі на підставі відповідного клопотання", – пояснили у суді.

До слова, напередодні Міхеїл Саакашвілі заявив, що подасть до суду на СБУ, а також готує позов про захист своїх прав до Європейського суду з прав людини.