Джерело: 24 канал

Тарас Козак та представники його телеканалів вже відреагували на санкції, накладені на них 2 лютого.

Читайте також Канали Zik, 112 і Newsone припинили своє мовлення: фотодоказ

Реакція Козака на санкції

Дії Ради національної безпеки та оборони України щодо телеканалів 112, Newsone і Zik, а також санкції, запроваджені проти мене особисто, є незаконними, і це черговий очевидний акт цензури щодо каналів,
– заявив Козак.

Нардеп з ОПЗЖ назвав дії РНБО "політичною розправою зі сторони Зеленського". Козаку здається, що глава держави начебто розлючений через обвал рейтингу своєї політичної сили "Слуга народу".

Він додав, що його телеканали "показують ту Україну, в якій ми живемо".

"Не бачу особливого сенсу коментувати саме рішення РНБО, ухвалене в порушення всіх очевидних норм і правил", – додав Козак.

Він також висунув вимогу негайно припинити тиск на ЗМІ, скасувати незаконне рішення РНБО і забезпечити свободу слова для українців.

Що кажуть на телеканалах

Там теж висловили своє невдоволення ситуацією.

Діючи за прямою вказівкою президента, РНБО за надуманим приводом заборонила діяльність телеканалів медіахолдингу "Новини",
– заявили на каналах.

Таке рішення Зеленського медіа вважають боротьбою з начебто "незручними йому ЗМІ". Однак Zik, 112 і Newsone "мають намір боротися за своє право мовити".

Санкції проти Тараса Козака і його каналів: основне

  • 2 лютого стало відомо про рішення РНБО ввести персональні санкції проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака на 5 років. Указ підписав президент Володимир Зеленський.
  • Крім того, санкції поширили й на регіональні мовники під брендом телеканалів NewsOne, ZIK та 112.
  • Станом на вечір 2 лютого канали Козака перестали транслюватись.


Санкції РНБО проти Тараса Козака / Інфографіка 24 каналу