Видання відзначає, що у ЄС тривають перемовини щодо нового пакета санкцій проти Росії. Він має містити заборону на реекспорт російського скрапленого газу, але Німеччина виступає проти цього.

Дивіться також "Пропаганда" та "диктаторський мир": на Саміті миру нещадно розкритикували умови Путіна

"Питання практичне, а не принципове"

В інтерв’ю виданню Axel Springer на полях саміту G7 Шольц заявив, що пакет санкцій не блокують, а обговорюють деталі. За його словами, потрібно переконатися, що німецька економіка зможе функціонувати та водночас переконатися, що товари, які доправляють десь у Південну Америку, в азійські країни або в Африку, не потраплять до Росії обхідним шляхом.

Він також вважає, що новий санкційний пакет найближчим часом буде ухвалено, адже це "питання практичне, а не принципове".

Також Шольц відповів на закиди щодо порівняння Німеччини з Угорщиною, яка зазвичай блокує санкційні пакети, щоб пом'якшити їх на користь Росії.

Так, це чудова фраза, але це повна нісенітниця. Ми хочемо знайти рішення,
– наголосив він.

Шольц розповів, як завершити війну та досягнути справедливого миру

  • На Саміті миру, який проходить у Швейцарії, канцлер Німеччини Олаф Шольц висловив свою думку щодо того, як завершити війну в Україні. Однак це має статися за умови "справедливого миру".
  • Канцлер Німеччини запевнив, що жодна країна у світі не хоче миру більше, ніж наша держава. Однак, як зазначив посадовець, мир це більше, ніж просто відсутність війни.
  • Він пояснив, що негайне припинення вогню без серйозних перемовин, без дорожньої карти до справедливого та тривалого миру просто легітимізує захоплення Росією української землі та приведе до нового замороженого конфлікту,