Таку думку він висловив у коментарі сайту "24".

За словами юриста, наразі в виїзді Надії Савченко на переговори з керівництвом так званих "ДНР" і "ЛНР" складно відшукати складу будь-якого кримінального злочину, оскільки достовірно невідомо, що саме було предметом бесіди між вищевказаними особами та навряд чи це може бути встановлено у майбутньому.

У той же час, Надія ризикує бути притягнута до адміністративної відповідальності за порушення правил перетину кордону для осіб, що мають доступ до державної таємниці. Вищевказані правила встановлюють, що народний депутат, який має доступ до державної таємниці, повинен повідомити апарат Верховної Ради про свій виїзд за кордон, що Савченко, судячи з усього, проігнорувала,
– пояснив він.

Павленко наголосив, що у даному випадку, у порівнянні з відносно невеликим адміністративним штрафом, значної шкоди зазнає саме політична репутація Савченко, яка і до цього випадку була вельми сумнівною.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що нардеп Надія Савченко під час переговорів у Мінськузустрічалась з ватажками так званих "ЛНР" та "ДНР". Цю інформацію підтвердила сама Савченко.