Про це в коментарі виданню "Гордон" розповів адвокат Марк Фейгін.

"Захарченко та Плотницький не є суб'єктами ні політичних відносин, ні міжнародного права. На їхній участі в переговорах наполягає Росії, оскільки це є визнанням їх суб'єктності. І це дуже важливо. Якщо б це був двосторонній конфлікт без участі в ньому РФ, тоді переговори з усіх питань потрібно було б вести саме з Плотницьким і Захарченком, представниками так званих утворень. Але очевидно, що Москва повністю контролює ці утворення і приймає за них всі рішення", – зазначив Фейгін.

Водночас він висловив переконання, що обміну полоненими в форматі "всіх на всіх" не відбудеться.

Читайте також: Кремль підтвердив свою участь у переговорах з Савченко

Савченко не контролює ситуацію з полоненими. У Києві ніхто їй відповідні повноваження не давав. Питання обміну полоненими контролює українська влада, але не Савченко. Київ не піде на переговори з Захарченком та Плотницьким, оскільки наполягає на переговорах саме з Росією, яка реально є учасником конфлікту на Донбасі. У цілому ж переговори, про які заявила Савченко, можливі. Особливо в європейських країнах підтримується такий конфіденційний формат. Наприклад, в Німеччині велися такі переговори в зв'язку з дією ряду радикальних груп. Тобто там такі переговори допускають, коли вони вимушені,
– наголосив адвокат.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що нардеп Надія Савченко під час переговорів у Мінськузустрічалась з ватажками так званих "ЛНР" та "ДНР". Цю інформацію підтвердила сама Савченко.