Про це вона сказала в ефірі програми Шустер LIVE 3 червня.

На її думку, для вирішення конфлікту на Донбасі в першу чергу потрібно закрити українсько-російський кордон.

Ті, хто перебуває на Донбасі, — це українці. Ну якщо росіяни поїдуть додому, то там залишаться українці. І вони нам не ворог, вони нам противник,
— наголосила Савченко.

Вона додала, що ми з Донбасом зараз не порозумілися і нам потрібно знайти спільну мову між собою. Однак, зауважує депутат, це дуже важко, адже потрібно пробачити собі і противнику.

"Примирення шукати потрібно якось все одно. Своїм я готова пробачати. Ворогові – я не можу зрозуміти, чому він прийшов на мою землю. Своїм готова пробачати, готова миритися. Тому треба закрити кордон і розібратися між собою. Коли нам будуть підказувати сусіди збоку – в нас нічого не вийде", — сказала Савченко.

На запитання Шустера, чи готова Савченко вибачити людям, які стріляли, вона відповіла: "Війна вона така, яка є. Вона ніколи не буває однокольорова… Не всі там погані, не всі у нас хороші. Давайте визнавати правду. Війна така річ, що людина проявляється… Війна — це така річ, що краще не пам’ятати всього жаху. Ми зійдемо з розуму, люди, якщо ми пам’ятатимемо цю всю кров".

Нагадаємо, Савченко також розповіла, що їй зовсім не подобається, коли без її згоди приміряють різні політичні крісла.