Робта сайтів припинилася удень 15 лютого. Про це повідомляє 24 канал.

До теми Додаток "Приват24" перестав працювати

Першим "впав" сайт Міноборони". При спробі зайти на сайт користувачі бачать код "502". При перезавантаженні усе залишається незмінним.

Сайт Міноборони
Ось як зараз виглядає сайт Міноборони / Скриншот

Близько 18:00 також припинив роботу сайт Збройних Сил України.

Сайт ЗСУ
Сайт ЗСУ також не працює / Скриншот

Приблизно у той же час припинив роботу й сайт МВС. При спробі зайти на нього, з'являється наступне повідомлення.

Сайт МВС
Сайт МВС також не працює / Скриншот

Міноборони відреагувало на атаку

Центр стратегічних комунікацій заявив, що сайти силових відомств зазнали атаки. Там не виключають, що до неї причетна Росія.

"Не виключено, що агресор вдався до тактики дрібних капостей, адже за великим рахунком його агресивні плани не спрацьовують",
– заявили в ЦСК.

У Міноборони заявили, що причиною "падіння" сайту стала атака. Поки що офіційну комунікацію здійснюватимуть в соцмережах та через видання АрміяInform.

Офіційний веб-портал Міністерства оборони України зазнав, ймовірно, DDoS-атак, коли фіксувалася надмірна кількість звернень на секунду. Наразі проводяться планові технічні роботи з відновлення штатного функціонування веб-порталу Міністерства оборони України,
– заявили в Міноборони.

Також є проблеми у роботі банків

Крім сайту Міністерства оборони, 15 лютого виникли проблеми у роботі "Приватбанку" й "Ощадбанку".

Близько 17:00 користувачі додатку "Приват24" при спробі зайти в систему, бачили повідомлення "Не вдалося виконати запит".

Також скаржаться й клієнти "Ощадбанку" на збої в роботі банкоматів. Не працюють також додаток та онлайн-сервіси, а з карток не можна зняти або зарахувати на них гроші.