При спробі зайти у додаток з'являється повідомлення "не вдалося виконати запит", повідомляє 24 канал. Станом на 17:45 проблему все ще не усунули.

Раніше У Дніпрі пограбували відділення "Приватбанку": нападник увірвався зі зброєю

Все через проблеми з сервером

Як вказали у "Приватбанку", збій стався через проблеми із сервером. Схоже, що збій стався лише у роботі застосунку. За інформацією 24 каналу, банкомати "Привату" працюють й продовжують видавати та приймати готівку. У мережі представники банку пояснили, що все могло статися через "нестабільну роботу каналів зв'язку". Якщо зателефонувати на гарячу лінію банку, автовідповідач стверджує, що над розв'язанням проблеми вже працюють.


"Приват24" не працює / Скриншот 24 каналу

Проблеми також з "Ощадбанком"

Водночас клієнти "Ощадбанку" масово скаржаться на збої у роботі банкоматів. Мовляв, не працюють додаток та онлайн-сервіси, а гроші не можна зняти або зарахувати на картки. У банку стверджують, що роботу сервісів станом на вечір 15 лютого вдалося відновити. Втім, чимало користувачів все ще повідомляли про труднощі.

Крім цього, також перестав працювати сайт Збройних сил України, а з ресурсом МВС інколи виникають труднощі. Раніше призупинив роботу й сайт Міноборони.

Сталася масштабна Ddos-атака

За даними Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, усі ці зброї сталося через масовану Ddos-атаку. Простими словами: це означає, що сервер сайту отримав величезну кількість запитів, які не встигає обробити. Відповідно користувачі втрачають доступ до ресурсу.

Не виключено, що агресор вдався до тактики дрібних капостей, адже за великим рахунком його агресивні плани не спрацьовують,
– підкреслили у повідомленні.

У січні була кібератака на урядові сайти: дивіться відео