У СБУ розповіли, що ці особи причетні до протиправної діяльності, пов'язаної із реєстрацією політичної партії "Партія Шарія". Про це у держоргані повідомили 28 вересня.

До теми СБУ оголосила підозру керівництву "Партії Шарія": серед них – теща проросійського блогера

СБУ оголосила про підозру ще 3 особам, причетним до "Партії Шарія"

Наразі ще трьом особам оголошено про підозру за підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців,
– повідомили в СБУ.

У відомстві пояснили, що у них є аргументовані докази щодо причетності цих осіб до:

  • підроблення документів про перереєстрацію політичної партії "Об'єднана Україна" у політичну партію "Партія Шарія";
  • фальшування протоколів засідань цієї "політичної сили" задля обрання "потрібних керівників партії".

До речі, у Службі безпеки України пригадали, що 24 вересня оголосили про підозру керівникам "Партії Шарія". Серед них є й Алла Бондаренко – теща Анатолія Шарія.

Попередньо відомо, що вона як одна з керівниць партії займалася підробкою документів. Зокрема, про "купівлю" політичної сили та обрання її "очільників". Сам Шарій підтвердив, що матері його дружини вручили підозру.

Що відомо про справи проти "Партії Шарія"

  • 8 червня 2021 року СБУ провела обшуки у засновників "Партії Шарія". Прийшли до організаторів політсили прокремлівського пропагандиста через агітки.
  • Обшукали двох фігурантів справи – у Києві та у Бучанському районі на Київщині. Також навідалися у типографію, де друкувались пропагандистські листівки.
  • Після обшуків вилучили: комп'ютери, мобільні термінали, печатку "Партії Шарія", банківські карти, а також листівки антиконституційного характеру у вінницькій типографії.
  • Тоді Служба безпеки України відкрила кримінальні справи через підозру на посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.