Про спецоперацію СБУ 24 Каналу повідомили поінформовані джерела. Як підтверджують наші джерела, Афіпський НПЗ, який забезпечував паливом війська Росії, атакували два безпілотники СБУ.

Дивіться також У Ростові зранку лунають вибухи: росіяни терміново перекрили Кримський міст

СБУ уразила декілька нових установок заводу

Джерела 24 Каналу розповідають, що такі об'єкти, як НПЗ – важлива ціль. Річ у тім, що лише за минулий рік на підприємстві виготовили понад 7 мільйонів тонн авіаційного пального, яке використовувалось для ворожої військової авіації, яка щодня атакує Україну.

У мережі показали пожежу на НПЗ у Краснодарському краї: дивіться відео

Унаслідок спецоперації СБУ уражено декілька нових установок заводу, на яких таке пальне перероблялося.

За попередніми даними, загорілось і декілька резервуарів з "чорним золотом". Відтак, у росіян буде менше ресурсів, щоб атакувати Україну своїми літаками.

Зауважимо, що росіяни після атаки по НПЗ заявляли, що нібито сталася локальна пожежа. Однак, як свідчать оприлюднені кадри, атака дронів таки мала серйозні наслідки.

Афіпський нафтопереробний завод у Краснодарському краї не вперше зазнав атаки дронів. Так, у травні 2023 року туди також долітати безпілотники.

Не перша спецоперація СБУ

  • 18 жовтня у Курській області СБУ атакували дронами військовий табір окупантів біля аеродрому "Халіно".
  • Неподалік від військового аеродрому "Халіно", розміщувались до 3 тисяч російських військових та близько 80 одиниць військової техніки.
  • Повідомляється, що там було зафіксовано близько 18 прильотів, однак не відомо, яких точно втрат зазнали росіяни.
  • 27 жовтня в окупованому Криму на зрадника України Олега Царьова скоїли замах. Джерела 24 Каналу підтвердили, що це була спецоперація СБУ.
  • Деталі спецоперації не розголошують. Станом на зараз відомо, що в Царьова влучили двома пострілами з вогнепальної зброї.