Джерело: The Guardian

Таке рішення сенатори ухвалили, аби і сторона звинувачення, і сторона захисту Трампа мали час підготуватися. Інтереси колишнього глави Білого дому в Сенаті представлятиме юрист із Південної Кароліни Бутч Бауерс.

До теми Сенат США може не підтримати імпічмент Трампа: причина

Імпічмент Трампу: що відбулося у Сенаті 26 січня

Республіканський сенатор Ренд Пол вимагав визнати процес імпічменту незаконним. Це питання поставили на голосування, але більшість сенаторів із Полом не погодилися: 55 депутатів проголосували проти, за – тільки 45.

Після цього члени верхньої палати Конгресу США прийняли спеціальну присягу, яка дозволить їм виступати присяжними у розгляді справи про імпічмент Дональда Трампа.

Резолюція Палати представників надійшла до Сенату, нагадаємо, 25 січня (там імпічмент Трампу оголосили 13 січня). Звинувачують 45 президента США у підбурюванні до заколоту.

Якщо Сенат також підтримає імпічмент, Трамп більше не зможе обіймати державні посади, серед яких і посаду президента. Утім, розгортання такого сценарію малоймовірне, адже для цього потрібна підтримка двох третин сенаторів.

Вдруге впродовж президентського терміну Трампа піддали імпічменту через події 6 січня у Вашингтоні, коли прихильники республіканця штурмували Капітолій.

Вашингтон
Заворушення у Вашингтоні 6 січня: що слід знати / Інфографіка 24 каналу

Читайте також "Навіки захисник": Трамп створив "офіс колишнього президента"