Окупанти зосередили основні сили на Бахмутському напрямку. Але шлях до головного міста пролягає через Луганщину, де ЗСУ міцно тримають оборону.

Зверніть увагу У Лисичанську окупанти за списками проводять обшуки та мародерять

Окупанти намагаються прорватися до Бахмута

У росіян значні втрати, але вони вперто атакують із Попаснянського напрямку в бік Бахмута,
– пише голова Луганської ОВА.

Сергій Гайдай каже, що успіху росіянам не варто чекати, адже в них порушений морально-психологічний стан. Окрім того, вони постійно втрачають своїх військових через марні атаки.

З отриманням ЗСУ далекобійної артилерії окупантам тепер і важко засинати, бо можна не побачити світанку. Як от вчора у Первомайську. Чи знайти лише попіл замість складу зі зброєю,
– зазначає Гайдай.

Яка ситуація на Донбасі за даними Генштабу

  • На Донецькому напрямку ворог зосереджується на наступі на Бахмутському та Авдіївському напрямках.
  • На Краматорському напрямку окупанти обстріляли із танків та артилерії райони Серебрянки, Сіверська, Званівки та Донецького, завдав авіаударів біля Серебрянки. Загарбники штурмували неподалік Івано-Дар'ївки, але ЗСУ відбили їх.
  • На Бахмутському напрямку ворог здійснював обстріли військової та цивільної інфраструктури в районах 9 населених пунктів. Українські воїни відбили штурм росіян біля Яковлівки, Вершини, Кодеми та Травневого. В районах Бахмута й Зайцевого тривають бої.
  • На Авдіївському напрямку були обстріли неподалік Авдіївки, Нетайлового, Нью-Йорка, Новобахмутівки та Красногорівки. ЗСУ відбили штурм ворога бідя Авдіївки, біля Пісків тривають бої.

Вас може зацікавити – оперативна інформація про ситуацію на фронті зранку 2 серпня: відео