Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: У РФ продовжують розповідати про хороший стан Сенцова: оголосили його меню

24 канал повідомляв, що раніше сестра Сенцова – Наталія Каплан – повідомила, що політв’язень переведений з виправної колонії в реанімацію громадської лікарні Лабитнангі у зв'язку з незворотними наслідками голодування для його здоров'я.

Згодом вона заявила, що озвучена інформація щодо стану Олега Сенцова була не актуальна та застаріла.

Про стан здоров'я Олега я передала інформацію двотижневої давності, тому що це і є останні новини. Якщо ряд журналістів вважали за краще не говорити про кіно, а передруковувати про його близький кінець під соусом новин, то питання до них. Так, Олегу важко, так, ситуація критична, так, вихід з голодування – дуже складний процес, так, здоров'я підірвано ґрунтовно. Але де тут новина?
– написала Наталія.

5 жовтня російська влада повідомила про те, що український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі, добровільно припинив голодування. Сам Сенцов, своєю чергою, повідомив, що припинить голодування з 6 жовтня, пояснивши це тим, що росіяни збиралися застосувати насильницьке годування.

Нагадаємо, що Ямало-Ненецьке управління Федеральної служби виконання покарань Росії спростувало інформацію про те, що незаконно засуджений в РФ український режисер Олег Сенцов після голодування перебуває в реанімації лікарні в Лабитнангі.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.