Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Сенцов уже їсть м'ясо, а раніше навіть до туалету не міг дійти, – прокремлівська правозахисниця

Олег Сенцов припинив голодування. Це означає, що він – у критичному стані, практично за межею. В РФ виключно словесно, без медичних довідок запевняли, що стан його здоров’я є задовільним. Неправда. Вони б його тоді не "вмовляли" припинити голодування та постійно не тиснули б на політв'язня психологічно. З такими цілями, з такою силою волі, відданістю та щирою українською позицією людина не могла здатися,
– зауважила українська омбудсвумен.

Як підкреслила вона, процес виходу з голодування є ще складнішим і страшнішим, аніж саме голодування, відтак вона глибоко переконана, що в РФ не забезпечують йому належний медичний супровід.

"Бо я і раніше вимагала надати йому висококваліфікованих спеціалістів, але Кремль цього не зробив", – додала Денісова.

Крім того, уповноважена з прав людини закликала Росію зберегти життя українця.

"Я вимагаю, щоб йому надали найкращих незалежних медичних спеціалістів, які проведуть його повний медичний огляд. Я хочу бачити висновок про стан здоров’я Олега Сенцова. Окрім цього, саме фахові спеціалісти-дієтологи мають розробити схему виходу з голодування. Цих лікарів ми можемо привезти з України чи Європи. Я вимагаю від РФ прискорити процес мого допуску до Олега Сенцова. Мені треба особисто пересвідчитися, що його життю зараз нічого не загрожує. Якщо треба, то я хоч сьогодні виїду до колонії в Лабитнангі", – підсумувала вона.

Нагадаємо, уранці 5 жовтня російська влада повідомила про те, що український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі, припинив голодування. Мовляв, російські медики вмовили політв'язня та "підказали йому, що життя є важливішим". Згодом голова Ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов заявив, що Сенцов підписав заяву про припинення голодування в присутності своїх адвокатів.

Українська омбудсвумен Людмила Денісова, зі свого боку, зазначила, що російська влада їй підтвердила інформацію про відмову від голодування Сенцовим.

За що в Росії засудили Олега Сенцова? Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.