Про це Геращенко написала на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Сенцов припинив голодування: офіційна заява Федеральної служби виконання покарань

Не коментую російських ЗМІ, через які вже неодноразово запускалася різна неправдива і недостовірна інформація. Нам потрібна офіційна інформація від РФ, яка катує і утримує Олега, а не від російських пропагандистів,
– наголосила політик.

Також Геращенко повідомила, що українська омбудсвумен Людмила Денісова вже направила до РФ запит щодо Сенцова.

"МЗС України, Уповноважена ВР з прав людини запросили від РФ негайно надати офіційну інформацію про стан здоров‘я громадянина України Олега Сенцова. Також ми очікуємо інформацію від його адвоката , який єдиний має можливість хоч зрідка бачити Олега, і з яким в МЗС України підписано офіційну угоду про надання правової допомоги політв'язню Сенцову", – підкреслила віце-спікер.

Нагадаємо, вранці 5 жовтня у російських ЗМІ з'явилась інформація про те, що український політв'язень Олег Сенцов припинив голодування. Цю інформацію підтвердили у Федеральній службі викнання покарань, а також глава Ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.