Про це інформує "Радіо Свобода".

Читайте також: "Немає нічого хорошого": Сенцов написав нового листа із колонії

Щодо стану здоров'я Сенцова – він перебуває під постійним наглядом лікарів безпосередньо в колонії в Ямало-Ненецькому окрузі і цивільних лікарів. Останнє обстеження було кілька днів тому, йому скоригували лікування,
– зазначила Москалькова.

За словами російської омбудсвумен, Сенцов приймає поживні суміші внутрішньовенно, а також ще одні суміші в вигляді сухого порошка.

"Лікарі вважають, що його стан здоров'я стабільний. Я цю інформацію отримую в щоденному режимі від уповноваженого в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, від начальника колонії", – підкреслила Тетяна Москалькова.

Додамо, що днями адвокат Олега Сенцова, Дмитро Дінзе, розповів, що стан здоров'я його підзахисного і далі погіршується, у нього розвивається гіпоксія. За словами Дінзе, стан Сенцова можна описати як "стабільно поганий" і такий, що погіршується.

Нагадаємо, 28 вересня стало відомо, що Сенцова із колонії в Лабитнангі відправили до міської лікарні. Федеральна служба виконання покарань Росії оприлюднила фото, на якому видно, наскільки сильно схуд український режисер за час голодування у російському полоні.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.