Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на прес-службу управління федеральної служби виконання покарань в Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Читайте також: Сенцов голодує 138 днів: у Росії повідомили про його "стабільний" стан – документ

Так, у російській службі покарань запевняють, що візит до лікарні був запланованим.

У зв'язку з плановим обстеженням засудженого Олега Сенцова було вивезено до міської лікарні міста Лабитнагі, де йому провели додаткові дослідження і було отримано консультації лікарів-спеціалістів,
– йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що з огляду на результати обстеження Олегу Сенцову "проведено корекцію лікування".

24 канал писав, що в'язень Кремля Станіслав Клих, незаконно засуджений у Росії до 20 років колонії, написав листа українському режисерові Олегу Сенцову, який у російському полоні голодує вже 138 днів. У ньому Клих закликає режисера припинити голодування хоча б заради власних дітей.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.