Про це повідомляє російська редакція BBC, посилаючись на джерело в Держдепі.

Читайте також: "Це – в'язень концтабору": в Україні емоційно відреагували на свіже фото Сенцова

У відомстві розкритикували чутки, які раніше поширили ЗМІ про начебто можливий обмін українського політв'язня Олега Сенцова на росіян, засуджених у Штатах.

ЗМІ отримало коментар представника Держдепу щодо цієї інформації в ЗМІ.

Будь-яка безглузда спроба Росії використовувати незаконне затримання громадянина України як базу для переговорів була б ще одним знаком того, що Росія з недостатньою повагою ставиться до прав людини, суверенітету України і верховенства закону. Сенцова арештували в окупованому Росією українському Криму. Йому насильно дали російське громадянство, після чого російський суд ув'язнив його до 20 років,
– йдеться в коментарі.

Там додали, що висунуті проти режисера звинувачення у підготовці теракту безпідставні та "є цинічною помстою за його позицію щодо російської окупації Криму".

Нагадаємо, в неділю ввечері російське видання "Новая газета" повідомило, що Москва готова відпустити Сенцова в обмін на засуджених у США Марію Бутіну, Костянтина Ярошенка та Віктора Бута. У Кремлі таку інформацію не підтвердили. Тим часом триває вже 142-й день, як Олег відмовляється від їжі.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.