Своє враження Ірина Геращенко написала на власній Facebook-сторінці.

Читайте також: "Хай подумає про дітей і не голодує": політв'язень Клих написав листа Сенцову

Олег Сенцов. Жах. Це в‘язнень концтабору... Російська генеральша на посаді омбудвумен продовжує талдичити про "задовільний стан здоров'я",
– висловилась віце-спіке парламенту.

За її словами, Путін просто знущається над Сенцовим та іншими українськами в'язнями.

"Попри тиск і вимоги України, всього світу, Путін продовжує знущатися над Олегом та іншими українцями: Володимиром Балухом, Романом Сущенком, кримськими татарами, заручниками в окупованих Донецьку і Луганську", – наголосила Геращенко.

Вона також підкреслила, що російська сторона не звернула увагу на жодну українську ініціативу щодо обміну в'язнями.

"Жодна наша ініціатива і пропозиція – по передачі росіян і бойовиків в обмін на звільнення українців з тюрем РФ і окупованих територій, не буда почута, підтримана", – додала віце-спікер.

Нагадаємо, 29 вересня російська сторона оприлюднила свіже фото українського політв'язня Олега Сенцова. Його зробили під час медогляду.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.