Відповідну світлину опублікувала прес-служба Управління федеральної служби виконання покарань Росії в Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Читайте також: "Схуд до 72 кілограмів": Сенцов надіслав нового листа із колонії

24 Канал повідомляв, що 28 вересня Сенцова вивезли із колонії до міської лікарні. Політв'язень пройшов планове обстеження, де йому провели додаткові дослідження і було отримано консультації лікарів-спеціалістів.

Зазначимо, український режисер ще 14 травня оголосив голодування, і з того часу стан його здоров'я постійно погіршується.

На фото видно, як схудлого Сенцова оглядає лікар.

Враховуючи результати проведеного обстеження, Олегу Сенцову скоригували лікування,
– йдеться в повідомленні.


Олег Сенцов на огляді у лікаря

Нагадаємо, 24 канал писав, що в'язень Кремля Станіслав Клих, незаконно засуджений у Росії до 20 років колонії, написав листа українському режисерові Олегу Сенцову, який у російському полоні голодує вже 139 днів. У ньому Клих закликає режисера припинити голодування хоча б заради власних дітей.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.