Про це повідомляє "Еспресо".

24 канал повідомляв, що Олег Сенцов написав ще одного листа, з якого стало відомо, що політв’язень схуд до 72 кілограмів.

У датованому 28 серпня листі до Яцків політв’язень вітає з Днем Незалежності, а також висловлює сумніви щодо того, що відпустять навіть його одного. За словами Сенцова, навіть якщо це станеться, це буде найпідлішим вчинком зі сторони російської влади.

Читайте також: Висунення Сенцова на Нобелівську премію миру: у Раді зареєстрований проект постанови

Телеведуча раніше писала політв’язню, що він вже отримав перемогу над президентом Росії Володимиром Путіним, бо для господаря Кремля режисер, живий чи мертвий, – у будь-якому разі це поразка.

На це Олег відповів: "Ти не враховуєш варіанту, коли він перемагає: не віддає, але і не дає померти". Думаю, зрозуміло, про який варіант мовиться,
– розповіла Яцків.

За що в Росії засудили Олега Сенцова? Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше Сенцова звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки.

У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. З 16 травня 2018 року він голодує з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.

Як розгорталися події з Олегом Сенцовим?