Фото з портретом українського режисера кіномитці опублікували на своїх сторінках у Facebook.

Читайте також: У Держдепі США прокоментували можливість обміну Сенцова

Вони запросили парижан прийти на перегляд фільму "Гамер" українського режисера. Головною вважають репліку зі стрічки: "Навіть коли ти живеш у дірі, ти завжди можеш знайти світло".

Так французи закликають російську владу звільнити бранця Кремля Олега Сенцова, якого незаконно засудили до 20 років колонії.

24 вересня, Муніципальна рада Парижа проголосувала за те, щоб незаконно засуджений у Росії Український режисер Олег Сенцов став почесним громадянином столиці Франції.

Нагадаємо, в неділю ввечері російське видання "Новая газета" повідомило, що Москва готова відпустити Сенцова в обмін на засуджених у США Марію Бутіну, Костянтина Ярошенка та Віктора Бута. У Кремлі таку інформацію не підтвердили. Тим часом триває вже 142 день, як Олег відмовляється від їжі.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?
Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.