Фото заяви Олега Сенцова оприлюднила "Новая газета".

Читайте також: Олег Сенцов припинив голодування: що відомо на цей момент

У зв'язку з критичним станом мого здоров'я, а також через патологічні зміни у внутрішніх органах, в найближчий час мені зібралися застосувати примусове харчування. Моя думка при цьому вже не враховується,
– написав Сенцов.

Український політв'язень наголосив, що змушений припинити голодування саме через погрози російської сторони застосувати насильницьке годування.

"Нібито я вже не в змозі адекватно оцінювати рівень здоров'я та небезпеку, яка йому загрожує. Насильницьке годування буде проводитися в рамках реанімаційних заходів з порятунку життя пацієнта. У цих умовах я вимушений припинити своє голодування з 6 жовтня", – додав Олег Сенцов.

Він також подякував та попросив вибачення в усіх, хто підтримував його.

145 днів боротьби, мінус 20 кілограмів ваги, плюс надірваний організм, але мету так і не досягнуто. Я вдячний усім, хто підтримував мене, і прошу вибачення у тих, кого я підвів... Слава Україні!
– підсумував Сенцов.


Фото заяви Олега Сенцова

Нагадаємо, вранці 5 жовтня з'явилась інформація про те, що український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі, припинив голодування. Про це повідомив представник Федеральної служби виконання покарань РФ . Він також заявив, що Сенцов вже їсть тверду їжу та добровільно погодився на вмовляння лікарів припинити голодування.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.