Як пишуть російські ЗМІ, вогонь охопив площу у 200 квадратних метрів. На місце події одразу ж прибули рятувальники.

Важливо "Посмажте шашлички": Соляр потролила нові пожежі у Росії

Відомо, що займання сталося у двоповерховій будівлі на вулиці Нафтовій, 15, що на Цукровій Головці. Припускають, що причиною пожежі могла бути несправна проводка. Інцидент трапився вночі, тож більшість будівельників вже спали.

Зрештою, конструкція будівлі не витримала і обвалилася. Пожежники загасили будинок і розбирають завали. Під ними можуть бути ще люди.

Що відомо про жертв

Окупаційна влада не каже, скільки людей перебувало у будівлі, однак у ній є аж 36 кімнат. Телеграм-канали пишуть, що у будівельному модулі під Севастополем проживали понад 100 робітників. Можна лише уявити, скількох людей пожежа застала уві сні.

Як розповіли очевидці, рятуючись, люди вистрибували з вікон. Деякі навіть не встигли зрозуміти, що сталося – полум'я поширювалося дуже швидко.

Пожежа у Севастополі / Фото МНС Росії

Російські ЗМІ пишуть про різні цифри щодо загиблих та постраждалих. Попередньо, внаслідок пожежі загинуло 8 людей. Ще двох – госпіталізували до лікарні.

За попередніми даними загинули семеро робітників, які приїхали з різних регіонів країни. Двох госпіталізовано в лікарню, вони в стабільному стані, їм надається вся необхідна допомога,
– сказав так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв.

Наслідки пожежі у Севастополі: дивіться відео

Додамо, що днями у Росії загорівся склад на території ринку "Сіндіка" на 65 кілометрі Московської кільцевої автомобільної дороги. Вогонь охопив площу понад 2 100 квадратних метрів. Вогонь охопив приміщення, де зберігаються лакофарбові вироби та паливно-мастильні матеріали. Через це пожежникам важко погасити вогонь.

А в Іркутській області 21 січня спалахнула нова пожежа. Потужно палають цистерни з паливом, бензовоз та 3 залізничні потяги. Пожежа виникла в Ангарську, однак дим виднівся аж до околиць сусіднього Іркутська. Площа займання сягнула 400 квадратних метрів. Очевидці повідомляли, що з місця займання долинали вибухи. Попередньо, вогонь із бензовоза, що загорівся, перейшов на цистерни поїзда, який стояв на території проммасиву.