Нардеп розповів, що прилетів з Женеви 11 березня, переночував вдома, а наступного дня був в місті. Він відвідував свій комітет. Однак вже після цього з'явились симптоми хвороби.

Читайте також У депутата Шахова підтвердили коронавірус

"Піднялася температура, "ломало" тіло, тому викликав швидку. Лікарі зазначили, що немає тестів на коронавірус. Пересидівши день, я знову викликав швидку. Тоді мені сказали, що тест можна зробити у державній лабораторії. Я здав аналізи, – розповів Шахов.

Вже сьогодні, 18 березня 2020 року, нардепу подзвонили і сказали, що тест позитивний. Однак медики запевнили, що нічого страшного в цьому немає.

Я відчуваю себе нормально. Температури вже немає,
– сказав Шахов.

Він додав, що точно контактував з нардепом Сергієм Вельможним, Олександром Суховим та Олександром Лукашевим. Однак Шахов запевнив, що може пам'ятати не усіх, з ким спілкувався, тому переконаний, що кожному у Верховній Раді треба пройти тест.

У мережі почали поширювати фото, де Сергій Шахов вітається за руку з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем, а також фото Шахова з Володимиром Зеленським. Однак ці світлини зроблені до того, як Шахов повернувся з Женеви.

Також нардеп розповів, що лікується не лише медичними препаратами, а також народними методами.

Малина, лимон – як бабуся раніше лікувала,
– сказав Шахов.

За його словами, панікувати не потрібно. Найголовніше зараз вченим з усього світу об'єднатись та знайти ліки проти вірусу. Шахов запевнив, що його рідні почуваються добре. Симптомів хвороби у них наразі немає.

Сергій Шахов розповів про свою хворобу: відео

Що відомо про коронавірус в Україні? Станом на 18 березня 2020 року в Україні лабораторно підтвердили 14 випадків зараження коронавірусом Covid-19. Однак 2 з них – летальні. З 12 березня в Україні ввели карантин, аби зупинити поширення коронавірусу. Він триватиме до 3 квітня. До того ж, держава 16 березня закрила свої кордони для іноземців, а також припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня.

Усі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе – закрили на час карантину. Працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки та страхові компанії. У Житомирській, Чернівецькій та Київській областях ввели режим надзвичайної ситуації.

коронавірус
Де можна зробити тест на коронавірус / Інфографіка 24 каналу