Аж ось і ще одна маленька перемога: сьогодні остаточно оплатили лікування ще двох бійців на суму у майже вісімсот тисяч гривень. Всі ці кошти ми зібрали за рахунок благодійних внесків від простих людей, а також завдяки допомозі анонімного благодійника, який переказав на потреби проекту значну суму.

Майже триста вісімдесят тисяч ми зібрали на лікування юного бійця 17 ОМБр Богдана. 22-річний хлопчина вже другий рік лікується від наслідків тяжкого осколкового поранення, втім, традиційні методи лікування виявилися марними. Наразі гомілка Богдана нагадує вушко голки: просто посеред кістки зяє велетенська дірка. От саме її і заповнять клітинним матеріалом, який із часом перетвориться на кістку монолітної міцності. Зараз клітинні матеріали дозрівають у лабораторії, а сам Богдан відпочиває після первинних втручань і готується до основної операції.

Ще майже триста дев’яносто тисяч зібрали на лікування Олександра, бійця 93 ОМБр, який отримав поранення у бою під Донецьким аеропортом. Травма Олександра складна: крім наскрізного отвору, кістку ще й потрощило осколком, тож Олександр ледве рухався на милицях, а сама нога істотно вкоротилась. Сім операцій у державних шпиталях не допомогли, тепер залікувати рану можна за допомогою клітинних технологій. Складний перелом вже наситили клітинними матеріалами, тож тепер лікарі очікують зрощення перелому і формування нової кісткової тканини.

На превеликий жаль, подібне лікування ми можемо фінансувати лише коштом народних пожертв у рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених". Кожна гривня, кожен благодійний внесок істотно збільшують шанси наших бійців на одужання. Навіть у деяких випадках, коли традиційна медицина безсила, коли, здавалося б, попереду лиш ампутації та каліцтво — милосердя українців та вправність лікарів творять справжні дива. Тож допомогти рятувати наших хлопців можна тут!

Читайте також: Волонтери зібрали кошти на Кровомобіль