Відтак результат довиборів на 87 окрузі міг би бути кардинально іншим, якби не численні фальсифікації. Про це розповів народний депутат від "Слуги народу" Василь Вірастюк у програмі "Перехресний допит".

Читайте також Василь Вірастюк склав присягу народного депутата

Вірастюк розповів про махінації на виборах на Прикарпатті

Він зауважив, що на 6 виборчих дільницях було зафіксовано численні порушення. А загалом на Прикарпатті були чинним 117 виборчих дільниць.

"Я думаю, якби перерахувати всі решту дільниць, де були махінації з боку наших опонетів, можливо, Шевченко опинився б на 3 місці. Це моє припущення", – відзначив нардеп.

Він пригадав, що під час виборів 2 членів комісії намагалися обдурити всіх інших, порахувавши одну цифру, але сказавши – іншу. Різниця становила 100 голосів.

Василь Вірастюк зауважив, що голосів за його опонента справді не вистачало, як про це говорять. Але тому, що їх не встигли вкинути в стінах чи під стінами окружної виборчої комісії.

Або не встигли вкинути, написавши вже у протоколи з мокрими печатками одну цифру. Просто не змогли цього зробити, тому що наші спостерігачі працювали надто добре, як не сподівалися опоненти,
– пояснив він.

Інтерв'ю з Василем Вірастюком: дивіться відео