На території приватного будинку у Токмаці 71-річний чоловік зазнав сильних опіків – 65% поверхні тіла. Будинок напівзруйновано, інших постраждалих немає.

Цього ж дня В окупованій Ясинуватій здетонував склад боєприпасів, бойовики видавали це за "обстріл ЗСУ"

Від вибуху на Запоріжжі постраждав 71-річний чоловік

У Токмаці в Запорізькій області 21 вересня приблизно о 18 годині вибухнув газ на території приватного будинку. Вибух зруйнував половину господарської будівлі, сильних опіків зазнав літній чоловік.

У поліції кажуть, що постраждалому – 71 рік. Він, мовляв, був напідпитку та в такому стані необережно поводився з газовим балоном. У результаті – газ вибухнув, а чоловік зазнав опіків на 65% поверхні тіла.

Зараз він у реанімації, інших постраждалих немає.

Запоріжжя
У Токмаці вибухнув газ у господарській споруді / Фото "Depo.Запоріжжя"

Вибух
Власник будинку зазнав опіків на 65% тіла / Фото НПУ

Поки рятувальники гасили пожежу, поліція міркувала про початок кримінального провадження за статтею 270 Кримінального кодексу (порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки).

У Запорізькій області 21 вересня вже вибухав газ у будинку

  • Перший випадок стався близько 11 години у Приморську. Там зруйновано один будинок і пошкоджено чотири. Від вибуху травмувалися власник і перехожий.
  • На відміну від випадку у Токмаку, в Приморську поліція відкрила справу про умисне знищення або пошкодження майна – за допомогою вибуху чоловік начебто намагався скоїти самогубство.