Про це говориться в матеріалі Апострофа "Вибори мера Києва: що відомо про кандидата від "слуг" Ірину Верещук".

Проаналізувавши кар'єрний шлях кандидата, видання дійшло висновку: у столиці з'явився ризик отримати мера без досвіду, принципів і корупційним шлейфом.

Київ і не таких градоначальників бачив. Питання тільки в тому, чи готові кияни втратити чергові 5 років, які можна було б присвятити розвитку столиці,
– йдеться в матеріалі.

Піком управлінської кар'єри Ірини Верещук було крісло мера міста Рава-Руська на 8 тисяч жителів у Львівській області в 7 км від кордону з Польщею. Верещук обралася в 2010 році від партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" і залишила пост за 3 місяці до закінчення каденції через серію скандалів. У період її мерства пункт пропуску Рава-Руська – Гребенне став контрабандистським центром Західної України. "Скоро у Києва буде шанс наздогнати і перегнати Рава-Руську під мудрим керівництвом нового (нової) мера", – вважає політолог Костянтин Бондаренко.

Крім того, мер засвітилася в великому земельному скандалі. У 2011 році рішенням сесії міськради під індивідуальну житлову забудову виділили майже 400 земельних ділянок. "Це людина, яка фальсифікувала рішення Рава-Руської міської ради для того, щоб виділити землю своїм наближеним людям», – написав екснардеп Володимир Парасюк. Одну з ділянок отримав у власність батько Ірини Верещук. Десяткам місцевих жителів, своє право на землю довелося відстоювати з боєм. Їх примушували оформлювати ділянки через приватну фірму "Земсервіс", яку очолював шурин Верещук Ярослав Смик. Вартість послуг контори була в рази вищою за ринкову – 7 тисяч гривень.

У 2013-му році мер отримала і не задекларувала 200 тис. доларів. Крім цього, зловмисники зламали припаркований на вулиці автомобіль мера і викрали сумку, в якій опинилося 30 тис. доларів і документи на виділення землі. Після серії скандалів Верещук склала з себе повноваження мера.

"Місто було не в кращому стані. На 3 місяці його просто залишили без господаря, можна так сказати", – розповідає Микола Зінько, який прийняв Рава-Руську після втечі Верещук.

У період президентських виборів 2019 року Ірина Верещук агітувала проти кандидата Володимира Зеленського і застерігала українців голосувати за "коміка".

Її позиція діаметрально змінилась, як тільки в ЗеКоманді з'явилася вакансія. Так вчорашня опонентка Зеленського пройшла в Раду за списком його партії, очолила в ній підкомітет з держбезпеки і оборони, стала одним з головних спікерів фракції і "адвокатів" самого президента. Мабуть, на знак вдячності її і удостоїли шансу спробувати себе на виборах мера Києва,
– пише Апостроф.