Таку думку сайту "24" висловив директор Центру суспільних відносин Євген Магда.

Заява Саакашвілі щодо нібито російського паспорта у міністра закордонних справ України Павла Клімкіна – це удар в штангу та демонстрація особистих образ. Навряд чи досвідчений політик Саакашвілі не розумів, що цю тезу підхоплять російські медіа, проте все одно використав її,
– зазначив Магда.

Читайте також: Клімкін різко відповів на звинувачення Саакашвілі в наявності громадянства Росії

За словами експерта, поїздки Міхеїлом Саакашвілі постсоціалістичними країнами – це, за великим рахунком, єдиний спосіб привернути увагу. Адже, говорить Євген Магда, в Західній Європі та США Саакашвілі відомий куди менше. На його думку, це не якась стратегія екс-президента Грузії – швидше за все, це тактичні дії політика, що намагається виграти час.

Нагадаємо, 27 липня в Адміністрації Президента підтвердили, що Саакашвілі позбавили українського громадянства. 1 серпня у мережі опублікували відповідний указ за підписом президента Петра Порошенка.

На момент позбавлення українського громадянства Саакашвілі перебував у США. 4 серпня стало відомо, що політик прибув з візитом до Польщі. У Варшаві він взяв участь у заходах з нагоди 73-ї річниці Варшавського повстання. 8 серпня стало відомо, що Саакашвілі полишив територію Польщі. Згодом він підтвердив, що перебуває в Литві. За словами Саакашвілі, йому пропонували стати громадянином цієї балтійської країни, проте він відмовився.

8 серпня Міхеїл Саакашвілі заявив, що глава МЗС України Павло Клімкін має громадянство Росії.

Читайте також: Не громадянин: чому Порошенко відібрав громадянство у Саакашвілі?