Про це розповіли в оперативному командуванні "Південь". Загарбники поширюють пропаганду, адже панічно бояться контрнаступу ЗСУ.

До теми Росіяни у своїй хворій уяві "знищили взвод HIMARS" в Україні

Українців лякають обстрілами з боку ЗСУ

В ОК "Південь" зауважили, що ворожа пропаганда продовжує поширювати фейки та сіяти паніку серед українців, зокрема на окупованих територіях.

Загарбники намагаються переконати місцевих, що Збройні Сили України під час звільнення територій від окупації буцімто будуть здійснювати масовані обстріли населених пунктів. Ба більше, захисники нібито гатитимуть аж до повного їхнього знищення.

Звичайно ж, це лише чергові марення наляканих росіян. Вони лише хочуть налаштувати місцеве населення, яке чекає на звільнення, проти українських військових.

Дивіться звернення представника оперативного командування "Південь":

Зауважте Депутат держдуми росії, який марив зґвалтуванням черепахи, погрожує вбити німецького журналіста

Жителька Маріуполя розповіла про найпоширеніші фейки росіян

Працівниця Маріупольського державного університету Оксана Дерев'янко, якій вдалося потрапити на підконтрольну ЗСУ територію, поділитися своєю історією з 24 каналом у межах проєкту СВОЇ.

Вона розповіла про інформаційну вакуум, в якому перебували маріупольці. Зокрема, загарбники розповідали, що президент Володимир Зеленський покинув країну. Мовляв, він вже давно перебуває у Польщі.

Мені якось не вірилося, а потім, коли вже дісталася до Білосарайської Коси і я відкрила нормальні новини, то все стало зрозуміло,
– зазначила жінка.

Вона додала, що бачила, як працювала російська пропаганда. Зокрема, у місті розгорнули штаб "єдиної росії" та привезли російських журналістів. Їхнім завданням було зробити картинку, що окупанти буцімто врятували маріупольців і навіть надають їм гуманітарну допомогу.

"На "совок" робили дуже сильний наголос. Вони ж розуміли, що всі молоді, хто міг, виїхали, щоб не залишатися у цьому балагані", – додала Оксана.

За її словами, в окупованому Маріуполі залишилось дуже багато літніх людей, яким вдалось не померти від голоду чи обстрілів. Тому окупанти й вирішили, що їм потрібно нагадати, як "добре" жилося за часів СРСР.

Буде цікаво – Лещенко розповів, як пропагандисти посварилися через буцімто "знищений" HIMARS: дивіться відео