Таку думку висловив радник президента Росії з питань розвитку інтернету Герман Клименко на введення у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники" та інших російських ресурсів на території України, повідомляє "ТАСС".

"Санкції ніяк не позначаться. Мабуть, крім "Яндекса". Не знаю, наскільки його це торкнеться. Але з точки зору рекламних доходів, я впевнений, що це, м'яко кажучи, навіть не відповідає в процентному відношенні. У нас в російському інтернеті загальна маса українців – 12,5%. Я думаю, що від доходу – це не більше 3%", – зазначив радник Путіна.

Читайте також: Вітаю з черговою "зрадою", – ініціатор заборони російських соцмереж Шкіряк

На думку Клименка, офіційному Києву не вдасться повністю заборонити російські соцмережі в Україні, адже користувачі "Вконтакте" та "Одноклассників" знайдуть варіанти, як обходити блокування.

Дуже цікаво подивитися, як Україна забезпечить заборону доступу. Залишиться частина користувачів, яка навчиться користуватися VPN, Tor. Соціальні мережі типу "ВКонтакте" – це те, що люди дуже цінують,
– сказав радник президента Росії.

Нагадаємо, 16 травня Президент України Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники" та інших російських ресурсів на території України.

Заборона доступу до соціальних мереж "Одноклассники" і "ВКонтакте", а також до "Яндексу" в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року.

У соцмережах триває активне обговорення блокування російських ресурсів на території України.