Олаф Шольц зустрівся у США з сенатором Крісом Кунсом. Вони настільки схожі, що їх можна прийняти за братів-близнюків.

Читайте також Не допустити перемогу Росії, – Шольц закликав не скорочувати військову допомогу для України

Шольц та Кунс неймовірно схожі

У них майже однакові зачіски та навіть посмішки. Ба більше, вони мають майже однаковий зріст – близько 170 сантиметрів. Крім того, Шольцу 65 років, а Кунсу – 60.

Олаф Шольц та Кріс Кунс неймовірно схожі
Німецький канцлер та американський сенатор / Фото Кріса Кунса

Кріс Кунс з приводу цього пожартував. Він поділився у соцмережах фото.

Хто є хто?
– написав він німецькою.

Олаф Шольц показав свого двійника сенатора з США Кріса Кунса
Їх майже не відрізнити / Фото Олафа Шольца

Шольц відповів на допис англійською й теж виклав фото.

Приємно знову бачити свого двійника,
– написав канцлер.

У канцлера ФРН та американського сенатора дуже схожа не тільки зовнішність, а й позиція щодо Росії та України. Обидва засуджують повномасштабне вторгнення країни-агресорки та виступають за надання допомоги нашій державі.

Шольц відвідав США

Нагадаємо, що 8 лютого Олаф Шольц відвідав США з робочим візитом. Там він зустрівся з президентом США Джозефом Байденом та сенаторами.

Метою поїздки німецького канцлера було обговорення ситуації щодо України. Візит був зроблений на тлі затримання ухвалення пакета допомоги, 60 мільярдів з якого мала б отримати наша держава. Сама затримка сталася через те, що демократи та республіканці у Конгресі США не можуть дійти згоди у питанні щодо американського кордону.

Що кажуть експерти про візит Шольца до США

  • Політолог Руслан Осипенко не так давно у розмові з 24 Каналом назвав поїздку Олафа Шольца до США дуже важливою. Адже німецький канцлер обговорив з представниками обох партій необхідність допомоги Україні.
  • Керівник Центру громадської аналітики "Вежа" Валерій Клочок нещодавно пояснив, що Олаф Шольц також зустрівся у США з Джозефом Байденом, з яким він обговорив запасний план щодо України. Канцлер ФРН та американський президент розглянули інший варіант щодо фінансування постачання озброєння з Америки до нашої держави коштами ЄС.