Шольц впав під час пробіжки кілька днів тому, але досі залишається у центрі уваги. Так, усі зустрічі канцлера з главами інших держав на саміті G20 в Індії розпочиналися з питань про "піратську пов'язку" та його самопочуття.

Дивіться також "Хай дасть Україні ракети Taururs": у ЄС емоційно просять Столтенберга вплинути на Шольца

Був "зіркою" саміту

Саме з них, зокрема, розпочав розмову президент Туреччини Реджеп Ердоган. Німецька делегація чула коментарі про травмоване око Шольца чи не при кожному вітанні. Крім, власне представників держав, зацікавлення в "яскравому" образі канцлера виявили й фотографи на заході.

Журналіст Spiegel жартома зауважив, що Шольцу не завадило б повторити падіння перед наступними виборами – це могло б допомогти йому заробити непогані рейтинги.

Шольц впав і прокинувся ще більш відомим: останні новини

  • 2 вересня під час пробіжки канцлер Німеччини Олаф Шольц впав і травмував обличчя – воно вкрилося синцями. Через це політик був вимушений скасувати низку заходів.
  • Вже 4 вересня Шольц поділився своїм фото. На ньому канцлер має пов'язку через око. Чиновник зауважив, що чекає на меми. Крім того, він подякував за "добрі побажання виглядати ще гірше, ніж є".
  • Користувачі соцмереж не забарилися – і створили низку мемів, в яких Шольца найчастіше дорівнювали до пірата. Зокрема, в нього на плечі розмістили папужку в образі його попередниці – Ангели Меркель.
  • 5 вересня Шольц із жарту про власний зовнішній вигляд відкрив міжнародний автосалон IAA Mobility в Мюнхені. "Яким би корисним не був біг підтюпцем, на деякі відстані краще взяти машину", – сказав він.