Сценарій поразки Росії обговорювався у випуску скандального ток-шоу "Вечір із Владіміром Соловйовим", пише 24 Канал. Пропагандисти більше не насміхаються з України, її президента та поставок західної військової техніки Збройним Силам України.

Дивіться також Путін заговорив про розпад Росії: що криється за риторикою Кремля і на кого вона спрямована

Пропагандисти визнають складність ситуації

Натомість вони занепокоєно визнають, що ситуація несприятлива, а поразка Росії може статися.

"До техніки НАТО треба ставитися серйозно. Не треба недооцінювати. Захід регулярно влаштовують галас, а насправді затягли вже чимало чого. І хлопці на передовій, які стикаються з технікою НАТО, не дуже люблять, коли тут розповідають: "Та це все…". Це все не дрібниці!", – сказав Соловйов.

Він сильно розчарувався тим фактом, що Захід більше не вірить погрозам Кремля. У пориві гніву Соловйов вибухнув образами на адресу західних політиків.

Кремлівський "політолог" Семен Багдасаров у тій самій передачі допустив поразку Кремля у війні і навіть громадянській війні, яка може статися у Росії.

"Ця ситуація справді загрожує нам найважчими наслідками у разі нашого програшу. А програш треба допускати! Я не згоден з тими, хто каже: "Ми переможемо"… До України треба ставитися і до Зеленського серйозно. Він небезпечний! Він не простий! Він енергійний, він у цій історії відіграє велику роль... Ситуація для нас небезпечна. Не треба тішитися. Так, сьогодні суспільство стабільне. Але воно було стабільне і в 1916 році було, а потім раз – раптом з'ясувалося, що не стабільне. Це небезпечна ситуація", – скаржився пропагандист Багдасаров.

Путін задав новий курс пропаганді

  • У Кремлі в останні дні відбулися значні зміни в риториці, де відверто говорять про можливий розпад Росії.
  • Кремлівський диктатор Владімір Путін раптово заговорив про розпад Росії. Він заявив, що Захід буцімто має план розпаду Росії, внаслідок чого може зникнути етнос росіян.
  • У такий спосіб Путін намагається ще більше мобілізувати російське суспільство, представляючи війну, як загрозу самій Росії.
  • Член Комітету Верховної Ради з національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський звернув увагу на заяву Дмітрія Медведєва, в якій той зазначив, що у випадку поразки Росії у війні, країна може перестати існувати. Медведєв заявив, що розвал Росії є неприпустимим і це "червона" межа.