Про це йдеться в офіційному повідомленні керівництва сектору “М” щодо можливих провокацій з боку терористів, направлених на дискредитацію українських військовослужбовців.

У заяві сказано, що терористи планують провокації “з використанням військової форми, одягу та символіки Збройних Сил України, а також нанесенням на свою техніку розпізнавальних знаків української армії”.

Об’єктом інформаційного впливу кремлівських ляльководів стають пересічні українці, які проживають на території, тимчасово підконтрольною терористам. Страждають безвинні люди від кримінальних угруповань, оснащених російською зброєю і розв’язані безвідповідальністю перед законом,
- зазначили у штабі АТО.

“Проросійські сили навколо міста Маріуполь обрали тактику численних провокацій та спонукання місцевих мешканців до акцій протесту проти присутності українських військовослужбовців в регіоні. За прикладом подій в Донецьку та Луганську у квітні-травні цього року з такого й починалося масштабне засилля там терористів”, - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Порошенко, Меркель та Олланд закликали Путіна не визнавати “вибори” терористів

У штабі АТО зазначили, що доказом звірського ставлення та спроб дискредитувати наших вояків став обстріл 14 жовтня 2014 року людей в селищі Сартана, коли загинуло 7 осіб і поранено ще 17. “Вже відомо, що похоронна процесія була свідомо обстріляна з мінометів представників “ДНР”, а пізніше з РСЗВ “Град” там же було завдано удар по місцю розташування підрозділів Збройних Сил України”, - зазначили в штабі АТО.

Відповідальність за трагедію в селищі Сартана керівництво АТО безумовно покладає на тих, хто все це спланував у Москві.

Нагадаємо, генсек ООН Пан Гі Мун вважає, що вибори у терористичних "Донецькій і Луганській народних республіках" 2 листопада підірвуть Мінський протокол. У Європейському Союзі також поділяють таку думку.

МЗС РФ виступило із заявою, у якій критикує українську владу через начебто невиконання Мінського протоколу і схвалює проведення терористичних “виборів” 2 листопада.

РНБО ж зазначили, що 2 листопада в донецьку терористи готують масштабні провокації з жертвами.