Бен Грант – колишній морський піхотинець. Його мама – Хелен Грант, колишня міністерка спорту, членкиня британського парламенту від Консервативної партії та радниця Бориса Джонсона.

Актуально Ворожі підрозділи інформаційної боротьби намагаються підірвати довіру до української влади

Син британської депутатки приїхав боротися із загарбниками

Грант понад 5 років був спецпризначенцем у Королівській морській піхоті. 30-річний військовий розповів, що не сказав своїй матері про плани поїхати в Україну. Він прийняв таке рішення після того, як побачив, як окупанти бомбили родину у їхньому будинку, та почув дитячі крики.

Я подумав, що я й сам батько трьох дітей. Якби це були мої діти, я знаю, що б зробив – я пішов би битися. Потім я подумав, що ще мені були б потрібні люди з бойовим досвідом, які зможуть прийти та допомогти мені врятувати мою сім'ю,
– додав Грант.

Боєць служив в Іраку. Він прибув до України разом із групою колишніх британських військовослужбовців.

"Мене не присилали, нічого спільного з урядом, нічого спільного з моєю мамою. Просто хочу пояснити, що я сам вирішив це зробити", – зауважив Грант.

Нещодавно голова оборони Великої Британії Тоні Радакін наголосив, що британським військовим не слід вирушати в Україну. Попри цей заклик тисячі іноземних бійців поїхали воювати проти російських загарбників добровольцями.

Зокрема, один з учасників групи Гранта Еш розповів, що вирушив допомагати ЗСУ з Лондона. Він зазначив, що вирішив приїхати в Україну після того, як побачив відео обстрілу житлового будинку з російського літака.

Бен Грант долучився до боротьби з російськими окупантами: відео

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!