Про це повідомляє пише The New York Times з посиланням на власні джерела в Білому домі.

На цій зустрічі також були присутні колишній глава виборчої кампанії нинішнього лідера США Пол Манафорт і зять Трампа Джаред Кушнер, які нещодавно підтвердили її проведення, однак не уточнивши, що на ній обговорювалося, зазначає видання.

Читайте також: Що означає тепла зустріч Путіна та Трампа, – пояснення від політолога

На думку газети, сам факт цих переговорів, які відбулися в Trump Tower через два тижні після того, як Дональд Трамп став кандидатом в президенти від Республіканської партії – перший публічний доказ, який вказує на те, що "деякі члени виборчої кампанії Трампа були готові прийняти допомогу Росії".

Проте незрозуміло, чи дійсно Наталя Весельницька надала компромат на Клінтон. Коли Дональда Трампа-молодшого запитали про цю зустріч, він нічого не згадав про неї, підкресливши, що мова йшла лише про програму усиновлення російських дітей американськими родинами.

Однак згодом син Трампа запропонував нову версію подій, йдеться далі. За його словами, адвокат все ж заявила, що має інформацію про осіб, пов'язаних із Росією, які фінансують національний комітет Демократичної партії і підтримують Клінтон.

Я зрозумів, що це і було насправді головне питання зустрічі, а твердження про наявність потенційно корисної інформації були лише приводом для неї,
– підкреслив Трамп-молодший.

Кремлівський адвокат від цієї версієї відхрестилася, заявивши що на зустрічі "нічого, пов'язаного з президентською кампанією", не обговорювалося, уточнюють автори статті.

Читайте також: Трамп незабаром проголосить Росію "проблемою", – журналіст