Про це повідомляє "Страна".

За інформацією видання, дисертації Турчинова та Білана захищалися в Інституті законодавства Верховної Ради в один день – 28 грудня. Згідно з оголошенням на сайті інституту, теми робіт теж дуже схожі:

- "Конституційно-правове регулювання діяльності політичних партій у виборчому процесі" – у Кирила Турчинова;

- "Конституційно-правові основи референдуму як форми прямої демократії" – у Сергія Білана.

Читайте також: Син Луценків зробив батькам коштовний подарунок

Теми дисертацій Кирила Турчинова та Сергія Білана
Теми дисертацій Кирила Турчинова та Сергія Білана

Зазначається, що задля захисту дисертації сина секретаря РНБО навіть зібралася спеціальна комісія комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя. До її складу увійшли голова комітет, нардеп від БПП Руслан Князевич та глава секретаріату комітету і його заступник.

Комісія вирішила, що пропозиції дисертації сина Турчинова мають "практичну значимість" і "можуть бути використані для удосконалення виборчого законодавства". Про це комісія навіть склала спеціальний документ – "Акт впровадження результатів досліджень Турчинова К.А. в законодавчу діяльність".

Додамо, що Кирило Турчинов отримав диплом ВНЗ всього 3 роки тому. Спершу він навчався на юридичному факультеті КНЕУ ім. Гетьмана. А в 2013 році він перевівся на магістратуру київської Академії праці, соціальних відносин і туризму. У 2014 році Турчинов-молодший став аспірантом Інституту законодавства Верховної Ради.

Зараз молодому кандидатові юридичних наук Кирилові Турчинову усього 25 років. Проте,він вже встиг опублікувати 6 наукових праць, які містяться у базі даних українських науковців.


Окрім того, будучи аспірантом, син глави РНБО опублікував цілу монографію про політичну корупцію. Вона вийшла в Інституті законодавства Верховної Ради на початку 2017 року.

Видання також звернуло увагу на те, що інтенсивні заняття наукою не завадили Кирилові Турчинову займатися активною громадською діяльністю і навіть служити у Нацгвардії. Зазначається, що Турчинов-молодший отримав повістку до військкомату ще під час першої хвилі мобілізації. Але його батько стверджував, що син пішов до армії добровольцем.

Журналісти тоді з'ясували, що більше року Кирило Турчинов пропрацював у главку Нацгвардії офіцером юридичного управління, де займався документообігом. У декларації за 2014 рік син Турчинова вказав, що займав посаду "старшого офіцера" НГУ.

Окрім згаданих досягнень, син глави РНБО ще встиг зробити і суспільно-політичну кар'єру. Кирило Турчинов став заступником голови молодіжного крила партії "Народний фронт молодь", одним із лідерів якої є його батько.

Щодо іншого новоспеченого кандидата юридичних наук Сергія Білана, який "захистився" разом з Кирилом Турчиновим, то він є першим заступником відстороненого від посади глави ДФС Романа Насірова.