Про це 24 каналу повідомив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. Він зазначив, що перша причина полягає у так званих "хлопках" на прикордонних з Україною російських територіях.

До теми Злякалися відплати: кадиров вимагає ППО в горах чечні, а в москві раптово перевірять сирени

"Хлопки" викликають занепокоєння в росіян

За словами Мусієнка, незважаючи на російську активну пропаганду й демонстрацію роликів з роботою систем протиповітряної оборони – так звані "хлопки" невідомого походження (як їх називають в росії) означають, що в країні-агресорці далеко не все так гладко.

Звичайно, це викликає занепокоєння у самих росіян, оскільки вони починають ставити питання – яким же чином росія тепер їх захищатиме,
– зазначив військовий експерт.

Як наголосив Мусієнко, у кремлі відчули такі глибинні настрої росіян, особливо в жителів прикордонної з Україною території. Саме тому зараз вони намагаються продемонструвати, що російська влада нібито дбатиме про своїх громадян та захищатиме їх.

У росіян починаються істерики

Однак Мусієнко зауважив, що питання полягає в іншому. Тобто яким чином це поєднується з російською пропагандою та інформаційними й політичними установками, які вони постійно дають.

Читайте також "Селітра" в голову вдарила: шойгу наказав своїм військам знищити HIMARS

Як він підкреслив, російська пропаганда говорить про те, що зараз триває так звана "спеціальна військова операція" проти України і що незабаром цілі досягнуть, незважаючи ні на що. Водночас росіяни зміцнюють свої рубежі та намагаються встановлювати системи протиповітряної оборони.

Тобто така версія нежиттєздатна, і це вже відчувають окремі прошарки російського суспільства, які починають істерично закликати захищати їх,
– наголосив Мусієнко.

"Загроза" від НАТО

Крім того, військовий експерт додав, що є й друга причина. За його словами, москва продовжуватиме нагнітання ситуації, що начебто НАТО продовжує реалізовувати чи пропагувати наративи про знищення росії й так далі.

Тобто знову пропагуватимуть загрозу від НАТО, що нібито росія воює не з Україною, а практично з Альянсом. Відповідно потрібно захищатися, оскільки є загроза з боку Заходу,
– повідомив Мусієнко.

Він пояснив, що ця тема знову буде розігріватись. Так у кремлі хочуть консолідувати російське суспільство й мотивувати йти на військову службу, аби воювати проти України.

Мусієнко назвав 2 причини раптової перевірки у росії ППО та сирен: дивіться відео


У росії починаються панічні настрої: що відомо

  • У російських медіа написали, що в середу, 20 липня, в москві увімкнуть навчальні сирени з повідомленням "Увага всім!". Зазначається, що сирени лунатимуть у всіх районах столиці держави-агресорки та триватимуть близько 1 хвилини. Крім того, повідомлення про "тривогу" транслюватимуть на радіо та телебаченні.
  • московські чиновники заявили, що так готуються до виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характерів. Мовляв, тренуються вчасно інформувати населення, а також перевіряють роботу надзвичайних та оперативних служб міста.
  • Страшно стало навіть очільнику чечні рамзану кадирову, який вирішив попросити про особисту протиповітряну оборону. Схоже, начальник тікток-війська боїться, що до нього прилетить ракета.
  • Розмістити базу ППО кадиров просить у горах чечні біля його рідного села Ахмат-Юрт. Мовляв, росії, як ніколи, потрібні нові стратегічні рішення, а система протиповітряної оборони в чечні – просто обов'язкова.