Діма була на 7 місяці вагітності, коли землетрус зруйнував частину її будинку в сирійському місті Джиндайріс. Вона зазнала легких травм та передчасно народила хлопчика Аднана.

До теми Кількість жертв землетрусів у Туреччині та Сирії зросла до понад 45 тисяч

У якому стані дитина

Аднана забрали до лікарні у критичному стані. У дитини було важке зневоднення та жовтяниця. Діму лікували від серйозної травми нижніх кінцівок. Згодом педіатр повідомив, що стан дитини покращується.

Ми просто годуємо його та забезпечуємо інші потреби за допомогою крапельниць,
– розповів лікар.


Маленький Аднан / Фото Sams

Після виписки з лікарні Діма облаштувалась в наметі разом із чоловіком Абдулом Маджидом та дев'ятьма племінницями й племінниками. Вона щодня їздила до лікарні навідувати Аднана.

Після народження сина її родина була змушена повернутись до частково зруйнованого будинку, оскільки іншого вибору не було.

Землетруси в Сирії та Туреччині: що відомо

  • Потужні землетруси сколихнули Сирію та Туреччину 6 лютого. Завали розбирають досію Кількість жертв станом на 18 лютого вже зросла до понад 45 тисяч.
  • Сирія постраждала від землетрусу не менше, ніж Туреччина. Однак стан сирійської економіки був у гіршому стані. Тоді стає зрозумілим, що наслідки землетрусу виявляться для сирійців ще сумнішими.