Головнокомандувач ЗСУ на зустрічі наголосив, що життя українських бійців – це найвища цінність, тому важливо робити все можливе, щоб зберегти його. Загалом, кількість втрат, за словами Сирського, залежить від кількох факторів.

Важливо У Сухопутних військах відреагували на заяви про втечу колишніх засуджених, які долучились до ЗСУ

Сирський обговорив з військовими, як зменшити втрати

Сирський провів зустріч, на якій обговорили фактори, що впливають на втрати під час бойових дій. У дискусії взяли участь командири, відповідальні за індивідуальну та колективну підготовку у ЗСУ, представники навчальних та рекрутингових центрів, командування Медичних сил, бойові медики, волонтери й громадські діячі.

Так, головком ЗСУ наголосив, що збереження життя воїнів – ключовий пріоритет, тому нині визначили 3 напрямки, щоб зменшити втрати серед українських захисників:

  • Якісна підготовка бійців, адже, на думку Сирського, навчання військовослужбовців потрібно постійно удосконалювати, аби їхня підготовка відповідала актуальним викликам бойової обстановки.
  • Ефективна медична допомога. Сирський пояснив, що важливо надавати медичну допомогу пораненим безпосередньо на полі бою, а також вчасно і максимально безпечно проводити евакуацію, зокрема, і з використанням наземних роботизованих платформ. Головнокомандувач додав, що також надважливо забезпечувати кожного бійця якісними індивідуальними медичними аптечками
  • Розвиток технологічної переваги – мовиться про максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ.

Сирський провів зустріч з військовими: дивіться відео

Воювати повинні технології, зберігаючи життя наших військових,
– наголосив у підсумку Сирський.

Як зауважив Сирський, на практиці вони повинні втілитися у вигляді універсальної системи для кожного підрозділу.