Наразі окупаційні війська зосереджують там основні зусилля, попри досягнення незначних успіхів та великі втрати серед техніки й особового складу. Про це йдеться у звіті розвідки Великої Британії.

Дивіться також Росіяни тиснуть на Роботине та просуваються в Часовому Яру: як змінилася лінія фронту за тиждень

Ситуація на Донбасі

За даними британської розвідки, станом на сьогодні на Авдіївсько-Покровському напрямку протягом останніх 72 годин спостерігався високий рівень оперативної активності російських загарбників.

Так, окупанти досягли незначних успіхів у північній частині цього сектору в напрямку сіл Сокіл та Євгенівка. Водночас на 3 кілометри південніше росіяни, ймовірно, наближаються до околиць села Новоселівка Перша.

Як кажуть експерти, попри інтенсивні обстріли українських позицій на захід від села Нетайлове вздовж траси Е50, окупаційні війська не досягли жодних значних успіхів.

Ба більше, усі ворожі атаки, які здійснювали окупанти щодо села Невельське, були успішно відбиті українськими захисниками. Тому, у розвідці наголошують, що цей населений пункт, ймовірно, залишається під контролем України.

Протягом наступного тижня цей сектор, ймовірно, залишатиметься зоною значної оперативної уваги, оскільки російські війська намагатимуться зберегти оперативний темп, попри значні втрати,
– додали у британській розвідці.

Що відбувається у Донецькій області: детальніше

  • За словами речника Генерального штабу Збройних Сил України старшого лейтенанта Андрія Ковальова, на Покровському напрямку українські воїни відбили 52 атаки в районах населених пунктів Зелене Поле, Новоолександрівка, Сокіл, Новоселівка Перша, Новопокровське, Птиче, Невельське Донецької області.
  • Там ворог за підтримки авіації намагався вибити українські підрозділи із займаних рубежів. За останню добу на Сіверському напрямку Сили оборони України відбили 27 атак, частина з яких у Верхньокам'янському, Івано-Дар'ївці, Виїмці та Роздолівки Донецької області.
  • Водночас на Краматорському напрямку українські воїни зупинили 7 спроб росіян прорвати оборону українських військ в районах Калинівки, Нового, Іванівського та Кліщіївки Донецькій області. На Времівському напрямку російські окупанти здійснили 1 марну спробу прорвати оборону українських військ у напрямку населеного пункту Пречистівка Донецької області.