Від початку доби загальна кількість бойових зіткнень на лінії бойового зіткнення становить 59. Ворог знову активізувався на Харківщині, триває бій біля Липців.

Дивіться також Росіяни тиснуть на Роботине та просуваються в Часовому Яру: як змінилася лінія фронту за тиждень

Ситуація на напрямках фронту

На Куп’янському напрямку кількість ворожих атак збільшилась до 4, з них три в районах Невського та Серебрянського лісництва тривають. Ворог застосовує керовані авіаційні бомби та некеровані ракети в районах Сіверська, Куп’янська та Синьківки.

Також активізувався ворог на Сіверському напрямку, де загальна кількість атак ворога за сьогодні зросла до 8, шість з яких тривають в районі Роздолівки.

Тривають також боєзіткнення на Краматорському напрямку.

На Покровському напрямку найбільш гаряче. Кількість боїв за сьогодні зросла до 27, з них 13 тривають. Найбільша активність ворога в районі Новоолександрівки та Сокола. Ворог застосовує авіацію.

На Времівському напрямку противник за підтримки авіації перейшов до активних дій.

На Оріхівському напрямку було відбито 3 спроби ворога покращити свої позиції в районах Роботиного та Малої Токмачки. Ворог застосував авіацію.

На Придніпровському напрямку відбито 2 ворожі атаки в районі Кринок. Росіяни також завдають артилерійських ударів по прикордонних населених пунктах Чернігівщини та Сумщини.

Окупанти вдарили по відпочинковому комплексу на Харківщині

  • Вранці 3 червня голова Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів про нічну атаку російських загарбників на регіон. Окупанти пошкодили базу відпочинку. Власне, після опівночі ворог завдав ракетних ударів по Слобожанській громаді Харківської області. Пролунало щонайменше п'ять вибухів.
  • Водночас очільник регіону Синєгубов наголосив, що під час обстрілу були поранені дві цивільні особи – чоловік та жінка.
  • Цей удар є черговим свідченням терору Росії проти мирного населення.