Ситуація на фронті залишається складною, але контрольованою. Ворог не припиняє масштабних обстрілів та бойових дій, але нашим захисникам вдається ефективно протидіяти окупантам та не давати їм просуватися далі.

Читайте також Сили ППО збили чотири з шести ракет, які летіли на Дніпро зруйнована залізнична інфраструктура

Ситуація на фронті: зведення від Генштабу

Волинський та Поліський напрямок

Ворог нарощує посилення оборонних позицій біля кордонів у Брестській області. Білоруси запланували військові збори у Гомельській області, вони будуть тривати з 28 червня по 16 липня. Білоруси можуть вчиняти провокації на українському кордоні.

Сіверський напрямок

У Курській та Брянській областях ворог утримує три свої батальйонні тактичні групи. Мета – сковування сил ЗСУ. Також ворог продовжує обстріли прикордонних районів.

Харківський напрямок

Ворог здійснив обстріли багатьох населених пунктів та північної частини Харкова. Біля села Явірське він здійснив атаку з вертольотів Ка-52. Штурми біля Дементіївки, Довгалівки та Залиману ворогу не вдалися.

Донбас

ЗСУ відбили штурм окупантів у напрямках сіл Долина та Мазанівка. Така ж ситуація у ворога зі штурмом Спірного. По всій лінії зіткнення ворог здійснює обстріли мирних міст. Ворог застосовує артилерію, реактивні системи залпового вогню та авіацію. Біля Авдіївки окупанти завдали удару ланкою вертольотів Ка-52. Спроба росіян вийти на трасу Лисичанськ – Бахмут теж провалилися.

Південнобузький напрямок

Росіяни продовжують атакувати мирні населені пункти ствольною та реактивною артилерією. Поблизу Потьомкиного, Великого Артакового та Олександрівки росіяни завдали авіаударів.

Чорне та Азовське море

Ворог тримає в акваторії два судна-носії крилатих ракет типу "Калібр". Їх сумарний залп становить 16 ракет.

Дивіться також – Кривонос повідомив про загрозу нападу з Білорусі: відео