Командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський відзначив, що ситуація на Лимансько-Куп'янському напрямку загострилась. Він також розповів, що ворогу вдалося відновити сили.

Дивіться також Втратили майже 2 батальйони за тиждень: чому росіяни пруть на Лимансько-Куп'янському напрямку

Мета росіян – розгромити наших військових

У районі Макіївки та на Куп'янському напрямку тривають важкі бої.

Головна мета ворога – розгром угруповання наших військ, оточення Куп'янська і вихід на рубіж річки Оскіл,
– сказав Сирський.

За його словами, кожного дня противник здійснює десятки атак за підтримки бронетехніки, веде щільний мінометний і артилерійський вогонь по наших позиціях.

Проте він наголосив, що наші бійці були готові до такого розвитку подій і дають гідну відсіч. Ворог зазнає втрат.

Генерал відвідав наших військових

Олександр Сирський розповів, що для детального вивчення ситуації та прийняття оперативних рішень він працював у військових частинах, які ведуть оборону в смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання військ "Лиман".

"Зустрівся з командирами частин і підрозділів, заслухав доповіді про поточну обстановку. На місці були прийняті рішення щодо подальших дій та розв'язано ряд проблемних питань", – поділився він деталями візиту.

Крім цього, він також зустрівся і з нашими захисниками, які виконують бойові завдання. Генерал нагородив їх та поспілкувався з воїнами.

Ситуація на фронті

  • Росіяни намагаються вести штурмові дії біля Мар'їнки, що на Донеччині, а також поблизу Макіївки та на Куп'янському напрямку. Вони не мають значних успіхів у виконанні тактичних завдань.
  • Також ворог намагався наступати на Шахтарському напрямку, а саме у районі Старомайорського. Наші захисники відбили атаки. За добу, 13 жовтня, відбулося 100 бойових зіткнень на фронті.
  • Водночас наші військові продовжують наступ південніше Бахмута та на Мелітопольському напрямку. Також вони утримують свої позиції у Запорізькій області.