Про це в ефірі національного телемарафону розповіла начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, повідомляє 24 канал. За її словами, росіяни також облаштовують траншейні засоби оборони та використовують залізобетонні конструкції.

Цікаво Росіяни підривають вежі мобільного зв'язку на Херсонщині: в ОК "Південь" пояснили мотиви ворога

Росіяни облаштовуються на лівому березі Дніпра

Гуменюк розповіла, що росіяни облаштовуються на лівому березі Дніпра поспіхом. Вони традиційно викрадають у місцевих жителів будівельні матеріали й все, що погано лежить.

Те, що вони намагаються розповсюджувати майже по всій окупованій території таку видимість, що перевозяться залізобетонні конструкції, – це теж певний психологічний тиск на людей про те, що вони тут на постійно, вони укріплюються і намагаються створити рубежі оборони,
– додала керівниця пресцентру.

За її словами, зникнення російських прапорів з адмінбудівель у Херсоні може бути проявом певної провокації. Росіяни намагаються створити враження, що залишили населений пункт і заходити в нього безпечно. Однак з огляду на те, що окупанти готувалися до вуличних боїв та як вони розташовували свої підрозділи, у ЗСУ розуміють, що це запланована тактика.

"Не варто поспішати радіти. Треба розуміти, що гібридна війна означає й ось такі інформаційні вкиди, атаки, які можуть бути розраховані на послаблення регулярних військ. Але ми бачимо ситуацію трошки під іншим кутом і зреагуємо адекватно", – підсумувала Гуменюк.

Варто подивитися – У Херсоні зник прапор Росії: відео