Таким чином загарбники вирішили здатися в одному із населених пунктів Херсонщині. Вони підняли білий прапор.

До теми Як окупантам здатися в полон ЗСУ: детальна інструкція

Окупанти показали знак перемир'я

На опублікованому відео можна побачити, як у селі Правдине Херсонської області російські вороги не витримали натиск українських захисників і підняли білий прапор.

До речі, білий прапор визнається як прохання або вимога про припинення військових дій, знак перемир'я або пропозиції переговорів. Також це і символ капітуляції. Використання білого прапора передбачається Женевськими конвенціями.

На Херсонщині росіяни підняли білий прапор: дивіться відео

У росії знову брешуть

Як повідомив активіст Сергій Стерненко, російські пропагандисти узяли відео, на якому їхні військові підіймають білий прапор на Херсонщині, і видають його за відео із воїнами Збройних Сил України.


У росЗМІ брешуть про білий прапор / Скриншот Сергія Стерненка


У росії заявили, що ЗСУ нібито підняли білий прапор / Скриншот Сергія Стерненка

росіяни на Херсонщині ховаються й чекають ЗСУ

На Херсонщині українські оборонці і надалі знищують склади російських окупантів, що дуже "підриває" й моральний стан ворога. Тож навіть командири країни-агресорки панікують та шукають спроби здатися в полон. Про це в ефірі 24 каналу сказав Сергій Хлань – військовий ТрО та депутат Херсонської обласної ради.

Окрім цього, за його словами, можливостей наступати у росіян на Херсонщині вже практично не залишилось.

Також, як додав Хлань, командування росіян вже доволі давно перебралося з правого берега на лівий. Вони починають шукати безпечніші місця, хоча для окупантів їх вже скоро зовсім не залишиться.

Тож Хлань наголосив, що росіянам ніде не буде спокою на Херсонщині. А єдине безпечне місце для них десь у своїх болотах подалі від української землі.

Тому цілком очевидно, що вони починають вдаватися до дезертирства та ховаються від влучних дій українських оборонців у підвалах, які вони собі споруджують чи у закинутих будівлях.

Варто переглянути – ЗСУ взяли у полон російських окупантів: дивіться відео