Про це 24 каналу повідомив керівник Луганської військової обласної адміністрації Сергій Гайдай. За його словами, зараз непросто добиратися місцевими дорогами. Це ускладнює евакуацію, підвезення гуманітарної допомоги тощо.

Важливо Росіяни на Луганщині скинули авіабомбу на склади з гумдопомогою, – Гайдай

Осколки з боєприпасів ріжуть колеса

На деяких шляхах може бути вже накатана дорога. Але російські обстріли настільки часті, що нові осколки з'являються надзвичайно швидко.

Ми нещодавно проїхали до гуманітарного штабу на накатаній дорозі. А коли поверталися, вона вже вся була засипала осколками, бо неподалік були прильоти. Але вдалося нормально проїхати, – зазначив Сергій Гайдай.

Але, до прикладу, у керівника військової адміністрації Лисичанська Валерія Шибіка неодноразово бували випадки, що колесо просто пробивалися через таку кількість осколків. Таке стається з усіма: і з владою, і з рятувальниками, і з медиками тощо.

За словами Гайдая, військові кажуть, що ситуація складна, але контрольована. Збройні Сили України продовжують чинити опір російським загарбникам.

Окупанти намагаються прорватися до Лисичанська – Сергій Гайдай: дивіться відео

Окупанти намагаються взяти Лисичанськ під контроль

  • Російські загарбники хочуть блокувати Лисичанськ та взяти під свій контроль трасу Лисичанськ – Бахмут. Зранку 30 червня вони почали наступати з боку Верхньокам'янки та поблизу Лисичанського нафтопереробного заводу.
  • Росіяни також постійно гатять по місту – обстріли дуже хаотичні. Вони буквально використовують усі наявні види озброєння.
  • Станом на 30 червня українські військові знищили 35 600 російських окупантів, 1573 танки, 3726 одиниць бойових броньованих машин, 790 артилерійських систем тощо.