За словами голови Луганської ОВА, ворог марно намагається оточити українських військових та атакує Лисичанськ із півдня та заходу.

Читайте також: Окупанти активізувалися в напрямку Краматорська: карта бойових дій станом на 1 липня

Ситуація в Лисичанську

Гайдай розповів, що штурмові дії ворога в районах Тополівки та північної частини Вовчоярівки та Малорязанцевого частково мають успіх. Росіяни утримують під вогневим контролем ділянку дороги Тополівка – Лисичанськ.

Водночас наступ противника у напрямку Лоскутівка – Лисичанський желатиновий завод українські воїни зупинили та змусили ворога відійти. Не вдається росіянам захопити й автошлях, який надає сполучення із Бахмутом,
– зазначив Гайдай.

Обстріли цивільних

Він додав, що мешканці Лисичанська майже цілодобово перебувають у сховищах через дуже інтенсивні обстріли. Зруйновано багато будинків та інфраструктурних об'єктів, зокрема пожежа спалахнула у двох торговельних центрах, в одному з яких вигоріло одразу три поверхи. На іншому рятувальники загасили пожежу на площі майже 500 квадратних метрів.

Цю інформацію підтверджують і в Генштабі. Там 30 червня повідомили, що росіяни обстрілюють позиції українських військ в районі Лисичанська. Ворог веде штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу та має частковий успіх.

Дізнайтесь більше – Гайдай розповів про Лисичанськ: дивіться відео